Výuka probíhá po předchozí dohodě formou soukromé lekce. Obvykle se trénuje v tělocvičně Choketopus Gym, lze však po dohodě i jinde.

Cvičení je určeno všem, kteří potřebují pomoc v oblastech zlepšení pohybu a kvality života nebo vyššího výkonu ve sportu. Přístup je ke každému individuální. Po úvodní anamnéze se přistoupí rovnou k věci. Pracuje se na zlepšení mobility a základní síly. Hovoří se o stravování a dalších faktorech ovlivňujících zdraví a sportovní výkon. Později je trénink přizpůsoben individuálním cílům. Využívány jsou různé nástroje jako je váha vlastního těla, kettlebell nebo činky. Jakmile jsou zvládnuty základy (řádově v rozmezí 3-5 lekcí), vedený trénink dále pokračuje, a nebo se cvičí již bez trenéra podle zadaného tréninkového plánu. Po té se lze znovu sejít, provést případné korekce a změny na další časové období.Kdy, kde a za kolik?

Lze se domluvit na soukromé lekci pro 1-2 osoby. Obvykle se cvičí v tělocvičně Choketopus Gym, po dohodě i jinde.

Platí se 1500-2000 CZK za 60 minut + případné vstupné do tělocvičny. Konečná cena závisí na řadě faktorů jako je pravidelnost ve cvičení, dny a časy lekcí, celková fyzická náročnost atd.